Vår personal

VÅR PERSONAL

Alex Molvin | CEO

alex.molvin@remove-this.gullbergjansson.se 

Direct: +46 42 311 15 01

Mobile: +46 708 25 39 90


Gunilla Månsson  |  Tillförordnad CFO

gunilla.mansson@remove-this.navet.se 

Direct: +46 70 36 92 066

Gullberg & Jansson valde att i november 2017 att outsourca CFO-funktionen och utse Gunilla Månsson till tillförordnad CFO. Gunilla Månsson är sedan 2015 partner på Navet AB. Navet är en affärskonsultfirma som verkar inom områdena corporate finance, ekonomistyrning och affärssystem med kontor i Helsingborg och Malmö. 


Julia Svenmo  |  Sales Coordinator

julia.svenmo@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 09

Mobile: +46 768 91 86 58


Kerstin Wibergh  |  Sales and Marketing Coordinator 

kerstin.wibergh@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 07

Mobile: +46 707 28 73 27


Peter Bäck  |  Sales Manager

peter.back@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 10

Mobile: +46 70 64 64 663


Michael Kaisen  |  Sales Manager

michael.kaisen@remove-this.gullbergjansson.se 

Direct: +46 42 311 15 06

Mobile: +45 23 71 22 84


Gaétan Boyer |  Sales Manager 

gaetan.boyer@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 12

Mobile: +46 733 54 60 25


Mikael Argelius  |  Purchasing Manager

mikael.argelius@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 03

Mobile: +46 707 63 16 04


Leif Tilmanis  | After Sales Manager

leif.tilmanis@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 04


Bitte Hallevåg  |  After Sales Support

bitte.hallevag@remove-this.gullbergjansson.se

Direct: +46 42 311 15 08